Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

BD – одна з найбільших глобальних медико-технологічних корпорацій, яка допомагає зміцнювати здоров'я людей у світі, вдосконалюючи якість наукових досліджень, діагностики та надання медичної допомоги. Компанія надає підтримку співробітникам охорони здоров'я за допомогою розробки інноваційних технологій, послуг і рішень для поліпшення результатів терапії для пацієнтів і оптимізації процесів в установах охорони здоров'я.

BD прагне підвищити безпеку й ефективність процесу надання медичної допомоги, допомагає працівникам лабораторій точно діагностувати захворювання і розширює можливості дослідників у розробці діагностичних і терапевтичних методів лікування нового покоління.

Компанія має представництва в більшості країн світу і співпрацює з організаціями по всьому світу задля вирішення найскладніших проблем охорони здоров'я. Загальна кількість співробітників складає більше 65 тисяч осіб. Діяльність BD сприяє поліпшенню результатів лікування, підвищенню ефективності та безпеки лікувальних заходів, а також робить послуги охорони здоров'я більш доступними.

Компанія пропонує інноваційні рішення для проведення мікробіологічних і геномних досліджень, хірургічних та ендоваскулярних процедур, діагностики онкологічних та інфекційних захворювань, профілактики госпітальних інфекцій, контролю діабету, а також ін'єкційні та інфузійні системи доставки лікарських засобів, технології автоматизованого управління лікарськими препаратами та ін.

У 2017 році до складу BD увійшла компанія C. R. Bard – один зі світових лідерів у виробництві продуктів для судинної хірургії, онкології, урології та біопсії.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments